Wideo domofony i Wideo rejestratory

Cyfrowe radiowe zestawy montoringowe ABUS - wideomonitoring bez kabli.

Dzięki zastosowaniu cyfrowych radiowych zestawów monitoringowego masz wszystko pod kontrolą. Siedząc na sofie widzisz, co robią dzieci na tarasie, czy Twój partner właśnie wjeżdża do garażu lub czy niepożądany gość właśnie zagląda do domu. Ponieważ zestawy transmitują obraz i dźwięk drogą radiową, są one idealne do zainstalowania w fazie użytkowania budynku i dzięki łatwemu uruchamianiu idealnie nadają się do samodzielnej instalacji. Zamontuj maksymalnie 4 kamery radiowe, zaprogramuj je w zestawie i już zawsze będziesz wiedział o wszystkim na bieżąco.

1. Domowy zestaw do wideomonitoringu 3,5" - TVAC15000B

Wszystko, co jest potrzebne do szybkiego zainstalowania zestawu radiowego do wideomonitoringu na terenie prywatnym lub w mniejszych obiektach: Zestaw obejmuje kolorowy monitor radiowy TFT 3,5'' i radiową kamerę zewnętrzną z czujką ruchu PIR i funkcją monitorowania nocą. Sygnały wideo i audio są bez problemu transmitowane bezprzewodowo na średnie oraz duże odległości.

2. Zestaw do wideomonitoringu Touch & App 7'' - TVAC16000B

Oprócz monitora o wielkości 7'' z ekranem dotykowym zestaw ten można obsługiwać za pomocą aplikacji. Obraz i dźwięk z kompaktowej kamery zewnętrznej wyposażonej w funkcję monitorowania nocą jest transmitowany w formie zakodowanej drogą radiową. Zestaw nadaje się w szczególności do zastosowania w domach prywatnych, obiektach gastronomicznych, biurach i małych zakładach bądź domach wakacyjnych.

3. Wideofon radiowy – TVAC80002B

Domofon radiowy ze zintegrowaną kamerą i przenośnym kolorowym monitorem 3,5'' nadaje się idealnie do zamontowania z zainstalowanym już dzwonkiem.