Wkładki i kłódki

Oferta obejmuje wkładki bębenkowe atestowane - od najniższej (4) do najwyższej (6) klasy zabezpieczenia.  Oferujemy wkładki dwustronne, wkładki dwustronne z gałką oraz wkładki jednostronne (połówkowe). Systemie Jednego Klucza, umożliwiającym zastąpienie kilku kluczy - tylko jednym kluczem.

Oferujemy wysokiej klasy, atestowane i antywłamaniowe kłódki, wyróżniające się bardzo wysoką wytrzymałością mechaniczną. W ofercie posiadamy kłódki, które sprawdzą się jako zabezpieczenia pomieszczeń, urządzeń, szaf oraz bram. Wyróżniamy wiele różnych modeli kłódek: zatrzaskowe, dyskowe, trzpieniowe, z wydłużonym pałąkiem, w pancerzu, energetyczne czy też kłódki szyfrowe. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowani doradcy pozwolą na dostosowywaniu odpowiednich produktów do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Oferta obejmuje wkładki bębenkowe atestowane w klasie A,B i C.

Wszystkie typy wkładek mogą byś wykonane z zabierakiem zwykłym jaki i z zabierakiem w kształcie koła zębatego przeznaczone do zastosowania w zamkach wielopunktowych i antywłamaniowych, oraz z funkcją tak zwanego bezpiecznego sprzęgła gdzie wkładkę można otworzyć również gdy w drugiej strony włożony jest klucz.

POMIAR wkładek bębenkowych

Długość wkładki mierzona jest od początku bębenka do środka śruby mocującej w prawą i w lewa stronę . Przy wkładkach asymetrycznych należy podać wymiar strony zewnętrznej (A) i wymiar strony wewnętrznej (B).

Prawidłowy montaż wkładek jest równie ważny jak ich jakość. Po zamontowaniu wkładka bębenkowa nie może wystawać poza szyld więcej niż 3 mm.

Jak zmierzyć prawidłowo wkładkę?

Tylko prawidłowo dobrany rozmiar wkładki bębenkowej stanowi o skutecznym zabezpieczeniu drzwi.

Wkładka bębenkowa nie powinna wystawać po zamontowaniu więcej niż 2-3 mm poza szyld.

Na powyższym rysunku przedstawiony został sposób określania właściwej długości wkładki bębenkowej.

A - odległość od osi śruby wkładki (lub od środka zabieraka) do końca zewnętrznej części wkładki (w mm, np. 30 mm)

B - odległość od osi śruby wkładki (lub od środka zabieraka) do końca wewnętrznej części wkładki (w mm, np. 30 mm.